POPRZEDNIE EDYCJE

FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH 2019

MIEJSCE: Łódź, Warszawa
DATA:
2-3 marca 2019

IV edycja Forum Wyjazdów Językowych miała miejsce w Łodzi i Warszawie w dniach 2-3 marca. Podobnie jak rok wcześniej wydarzenie było transmitowane online na żywo. Na Forum została zaproszona instytucja SHARE!, której przedstawicielka opowiedziała o nauce w szkole średniej w USA. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami następujących szkół językowych: Bede's Summer School, Earlscliffe, English Naturally, Emerald Cultural Institute, More Than English, Select English oraz Studio Cambridge. Partnerami medialnymi wydarzenia byli: Cogito, English Matters oraz National Geographic Learning. Dla przybyłych gości czekały konkursy i zniżki na kursy językowe za granicą.

FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH 2018

MIEJSCE: Gdańsk, Warszawa
DATA: 
3-4 marca 2018

W 2018 Forum Wyjazdów Językowych odbyło się w dwóch miastach: Gdańsku i w Warszawie. Wydarzenie drugiego dnia było także transmitowanie online na żywo. Na wydarzeniu można było spotkać aż 11 przedstawicieli szkół językowych: Bede's Summer School, CES – Center of English Studies, EC , Enforex Spanish Language School, English Naturally, Emerald Cultural Institute, Liverpool School of English, Select English, Studio Cambridge, LTC oraz ALLS school. Impreza została objęta patronatem medialnym przez: Cogito, English Matters, Extenda oraz Perspektywy. Ponadto, dla uczestników forum przygotowano konkurs, którego główną nagrodą był obóz językowy w Londynie.

FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH 2017

MIEJSCE: Katowice, Kraków, Warszawa
DATA:
4-5 marca 2017

W 2017 roku Forum Wyjazdów Językowych zagościło aż w 3 miastach: w Katowicach, Krakowie i w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele szkół językowych z różnych krajów: ALLS School, Bede's Summer School, CES- Center of English Studies, Ceran, EC, English Naturally, Emerald, Kaplan, LAL, Select English. W programie imprezy nie zabrakło wykładu poprowadzonego przez pracowników ATAS oraz przedstawicieli szkół językowych. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: Cogito oraz English Matters. Na zakończenie całej imprezy w każdym mieście odbyło się losowanie nagrody - wyjazdu na tygodniowy obóz językowy do Londynu.

FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH 2016

MIEJSCE:  Warszawa
DATA:
5 marca 2016

Impreza odbyła się w hotelu Novotel Centrum w Warszawie i trwała od godziny 10:00 do godziny 18:00. Wydarzenie to jednak ma dłuższą historię, gdzie organizator ATAS już wcześniej zapraszał szkoły językowe do Polski. Od 1995 roku organizował co roku Targi Turystyki Językowej. Po kilku latach przerwy powrócono do tradycyjnych spotkań pod nazwą - Forum Wyjazdów Językowych. Nowa formuła spotkania miała być jeszcze bardziej atrakcyjna dla uczestników, dzięki postawieniu na bezpośredni kontakt, doradztwo i edukowanie klientów.
Podczas wydarzenia goszczono aż 9 szkół językowych, gdzie można było wysłuchać wystąpień przedstawicieli z Ceran, Bede's, Studio Cambridge oraz Select English. Patronem imprezy był Magazyn English Matters.